Jadłospis oraz plan dniaJadłospis w przedszkolu

Dbamy o zdrowie i prawidłowy rozwój naszych podopiecznych. Z tego powodu, dieta w  przedszkolu jest starannie zbilansowana przez dietetyka i dostosowana do potrzeb delikatnych brzuszków naszych przedszkolaków. Jadłospis jest przygotowany na 4 posiłki dziennie. Oferujemy różnorodne posiłki, które przygotowujemy we własnej kuchni. Są one nie tylko smaczne, ale przede wszystkim zdrowe i pełne niezbędnych składników odżywczych.

Plan dnia

Zachęcamy do zapoznania się z naszym obszernym i ciekawym planem dnia, który został opracowany z myślą o zapewnieniu dzieciom wszechstronnego rozwoju. W planie dnia znajdują się zarówno zajęcia dydaktyczne, jak i czas na zabawę i odpoczynek. Dbamy o to, aby każdy dzień w przedszkolu był pełen wrażeń i pozytywnych doświadczeń.

• codzienne zajęcia z gimnastyki ogólnorozwojowej
  • zajęcia plastyczne
  • zajęcia rytmiczne
  • zajęcia logopedyczne i diagnoza
  • psycholog i zajęcia z psychologiem
  • język angielski dla wszystkich dzieci
  • zajęcia sportowe
  • wycieczki i niespodzianki.