Dzieci w przedszkoluOpieka i wychowanie

Stawiamy na indywidualne podejście do każdego dziecka, wspierając jego rozwój na wielu płaszczyznach. Nasza kadra pedagogiczna dba o to, aby atmosfera w przedszkolu była ciepła i rodzinną, wolną od przemocy i agresji. Współpracujemy z rodzicami, aby zapewnić dzieciom najlepsze warunki do rozwoju. Realizujemy cele i zadania określone w Konwencji Praw Dziecka, Ustawie o systemie oświaty, a także w innych przepisach. Naszym celem jest wspomaganie i ukierunkowywanie indywidualnego rozwoju dziecka, dbanie o jego zdrowie i bezpieczeństwo, a także rozwijanie zainteresowań, uzdolnień i talentów.

Wykwalifikowana kadra

Zespół pedagogiczny składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli, którzy stale poszerzają swoją wiedzę i umiejętności. Dzięki temu są w stanie dostosować metody i techniki nauczania do indywidualnych potrzeb każdego dziecka. Nasza kadra to ludzie pełni pasji i zaangażowania, dla których praca z dziećmi to nie tylko obowiązek, ale przede wszystkim misja. Wierzymy, że odpowiednio dobrana kadra to klucz do sukcesu w edukacji przedszkolnej, dlatego stawiamy na ciągły rozwój.