Elegancko ubrana kobietaO Przedszkolu Niepublicznym “Kubuś” w Grudziądzu

Przedszkole Niepubliczne “Kubuś” w Grudziądzu to miejsce, które powstało z myślą o najmłodszych. Założone w 2011 roku przez spółkę Herbawil, obecnie obejmuje dwie placówki, każda z nich wyposażona w dwa oddziały. Nasze przedszkole to przestrzeń dostosowana do potrzeb dzieci, z kolorowymi, ciekawymi salami i dobrze wyposażonym placem zabaw. Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach, co pozwala na indywidualne podejście do każdego dziecka. W naszej ofercie znajdują się również dodatkowe zajęcia, takie jak angielski i rytmika.

Statut NP "Kubuś"

Dlaczego warto wybrać Przedszkole Niepubliczne “Kubuś”?

Wybierając nasze przedszkole, wybierasz miejsce, które stawia na rozwój dziecka na wielu płaszczyznach. Nasze kreatywne zajęcia, prowadzone w małych grupach, pozwalają na indywidualne podejście do każdego malucha. Dbamy o ciepłą, rodzinną atmosferę i bezpieczeństwo naszych podopiecznych. Dodatkowym atutem jest pyszny i zdrowy catering, przygotowywany w jednej z naszych placówek. Współpracujemy z rodzicami, aby zapewnić dzieciom najlepsze warunki do rozwoju. Dzieci mają możliwość pełnego rozwoju intelektualnego, psychicznego i fizycznego.