Oferta

Przedszkole Niepubliczne “Kubuś” w Grudziądzu oferuje kompleksową opiekę i edukację dla dzieci od 2,5 roku życia. Nasza oferta obejmuje atrakcyjne zabawy i zajęcia, które mają na celu indywidualny rozwój dziecka. Organizujemy wyjścia i spotkania z ciekawymi osobami, które wzbogacają doświadczenia naszych podopiecznych. Zapewniamy bezpieczny pobyt dzieci w przedszkolu i poza nim, pod opieką nauczycieli z odpowiednimi kwalifikacjami. Dodatkowo, Oferujemy zajęcia dodatkowe z języka angielskiego i rytmiki, które rozwijają umiejętności lingwistyczne i muzyczne dzieci. W ramach naszej oferty, dzieci mają możliwość uczestniczenia w spacerach i wycieczkach, które pozwalają lepiej i z bliska poznać świat. Organizujemy również liczne uroczystości i imprezy przedszkolne, które integrują dzieci i rozwijają ich umiejętności społeczne. Nasza oferta obejmuje również smaczne i zdrowe posiłki, przygotowywane z dbałością o zasady zdrowego odżywiania. Wszystko to, w estetycznych salach i na bezpiecznym placu zabaw, tworzy idealne warunki do wszechstronnego rozwoju każdego dziecka.

Opieka i wychowanie

Uroczystości i imprezy przedszkolne