Dzieci w przedszkoluDokumentacje

W tej sekcji znajdują się wszystkie dokumenty, które mogą być potrzebne dla rodziców w procesie rekrutacji do naszego przedszkola. Znajdują się tu również wszelkie informacje organizacyjne, które pomogą Państwu lepiej zrozumieć, jak funkcjonuje nasza placówka. Zalecamy zapoznanie się z tymi dokumentami, aby mieć pełne zrozumienie naszych procedur i wymagań.

Karta zgłoszenia bez wychodzenia z domu

Teraz możesz zapisać swoje dziecko również online. Wystarczy, że wejdziesz w poniższy link, wypiszesz dane w karcie zgłoszenia i prześlesz ją na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Umieszczony poniżej odpowiedni dokument możesz również pobrać, wydrukować, wypełnić i dostarczyć tradycyjnie do wybranej placówki.

Dokumenty dla Rodziców do pobrania:

Karta zgłoszenia dziecka do przedszkola niepublicznego „KUBUŚ”

Klauzula Informacyjna (Dz.Urz.UE L119/1 z 4.5.2016r.))

Umowa przyjęcia dziecka do przedszkola

Plakat 01

Plakat 02